درصدی از فاکتورت رو مهمون ما باش 🙂

چرا عضو باشگاه مشتریان زارعی شویم ؟

با مراجعه به بخش‌های مختلف نمایندگی از جمله تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، فروش آپشن، فروش قطعات، فروش خودرو و …  امتیازی معادل بخشی از مبلغ فاکتور بصورت اعتبار به حساب شما واریز می شود . امتیازدهی در باشگاه مشتریان زارعی از زمان اولین ورود شما به باشگاه، آغاز می‌شود و شما بر اساس میزان ارتباط و سابقه حضور خود امتیازهای متفاوتی به دست می‌آورید.

هزینه ثبت نام در باشگاه مشتریان زارعی چقدر است؟

این ثبت نام رایگان صورت می پذیرد.

آیا حتما باید در نمایندگی و حضورا ثبت نام انجام شود؟

خیر شما می توانید با مراجعه به آدرس club.zareicar.ir عضویت را خودتان انجام دهید.

در ضمن، پس از اولین ورود شما به نمایندگی عضویت شما توسط کارشناسان ما انجام می پذیرد که با ارائه کارت و دریافت نام کاربری و رمز ورود که به صورت پیامک به شما ارسال می گردد شما می توانید، صفحه شخصی و امتیازهای کسب شده را مشاهده کنید.

شرایط عضویت در باشگاه مشتریان زارعی چیست؟

صرف داشتن خودروهای جک، لیفان و جیلی شما می توانید با مراجعه به نمایندگی زارعی به عضویت باشگاه مشتریان زارعی در بیایید.

چگونه تخفیف میگیریم در باشگاه؟

امتیازهایی که به شما تعلق می گیرد به دودسته ستاره و سکه بخش بندی می شود که پس از هر بار دریافت از طریق ثبت فاکتور شما توسط کارشناسان ما در سیستم برای شما به صورت پیامک ارسالی نمایش داده می شود. میزان اعتبارات کسب شده شما در مراجعات بعدی به صورت تخفیف از مبلغ فاکتورتان کسر می شود.

چگونه می توانم از امتیازم استفاده کنم ؟

هنگام مراجعه اگر امتیازی در کارت خود ذخیره کرده اید می توانید از مسئول مربوطه درخواست استفاده از امتیاز را داشته باشید.

سکه و ستاره چیست؟

سکه میزان اعتباری است که می توانید در مراجعات بعدی در بخش خدمات (تعمیرگاه،صافکاری و نقاشی، کارواش و….) استفاده کنید  و ستاره میزان اعتباری است که می توانید در مراجعات بعدی در قسمت فروش آپشن استفاده کنید.

آیا باید در یک بازه زمانی خاص امتیاز کسب شده را استفاده کنم ؟

خیر شما می توانید در مراجعات بعدی به طور کلی بدون محدودیت زمانی از اعتبار خود استفاده کنید (به شرط عدم مراجعه به نمایندگی های دیگر کرمان موتور)

آیا می توانم امتیازم را منتقل کنم به شخص دیگر؟

تا زمانی که خودرو در اختیار شماست این امتیاز به شما و خودریتان تعلق دارد و در زمان فروش خودرو می توانید امتیاز کسب شده را به فرد بعدی منتقل کنید، البته اگر باز مشتری شبکه کرمان موتور باشید می توانید خودتان برای خودروی جدید امتیازات را استفاده کنید

چگونه وارد پنل باشگاه مشتریان زارعی شوم؟

از طریق آدرس club.zareicar.ir می توانید وارد پنل باشگاه مشتریان زارعی شوید.